Передмова

Хвала Аллагу, Господу світів, Який у Своєму Преславному Писанні говорить: «Прийшло до вас світло від Аллага і ясне Писання». Благословення та мир найблагороднішому з пророків та посланців, нашому Пророку Мухаммаду, який сказав: «Найкращий із вас - той, хто вивчає Коран та вчить його інших».

Ми раді представити українському читачеві переклад смислів Преславного Корану українською мовою. Цю ґрунтовну працю провів викладач кафедри релігієзнавства Національного Університету «Острозька академія», кандидат історичних наук Михайло Михайлович Якубович. З впевненістю можна сказати, що це досягнення не лише для мусульман України, а й всього українського суспільства, оскільки є вагомим внеском у розвиток гуманітарних наук та літератури. Тепер і український читач має змогу вільно ознайомитися з одним із Священних Писань світового рівня. Разом із тим ми усвідомлюємо, що переклад смислів Преславного Корану - наскільки б точним він не був - не може передати всю повноту глибокого смислу, закладеного в дивовижному тексті Божого Писання.

Асоціація Мусульман України підготувала 4-е видання перекладу смислів Корану українською мовою, щоб надати можливість всім охочим ознайомитися з першоджерелом ісламського віровчення. Ми чекаємо, що це видання стане першим кроком до глибшого пізнання Ісламу, подолання стереотипів та сприятиме порозумінню у суспільстві.

Ми дякуємо Всевишньому за можливість завершити цю важливу справу, а також висловлюємо сподівання, що вона здійснена заради Аллага і принесе користь людям.

Шейх Сулейман Хайруллаєв Голова ГО «Асоціація Мусульман України »